فیلمهای راه یافته به بخش مسابقه هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان کشور (امید) از سوی دبیرخانه این جشنواره معرفی شدند.

فیلمهای راه یافته به بخش مسابقه هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان کشور (امید) از سوی دبیرخانه این جشنواره معرفی شدند.

فیلمهای منتخب بخش انیمیشن

  • پریوش (کارگردان: آمنه منشی زاده) (۴ دقیقه)
  • درون یک چارچوب (کارگردان: جعفر صیادی) (۶ دقیقه)
  • ساکن طبقه سوم (کارگردان: بهناز فرشی یوسفی) (۸ دقیقه)
  • سو (کارگردان: نازنین هاشمی) (۴ دقیقه)
  • بالانس (کارگردان: برزان رستمی) (۳ دقیقه)

 

فیلمهای منتخب بخش مستند

  • لاله (کارگردان: فریدون عربی) (۲۰ دقیقه)
  • پرنده آزادی (کارگردان: فرهاد هاجری) (۱۵ دقیقه)
  • استشهادی برای خانعلی (کارگردان: آرمان قلی پور دشتکی) (۱۵ دقیقه)
  • کیست مرا یاری کند (کارگردان: کیوان سلیمانی) (۲۵ دقیقه)
  • خانم ف (کارگردان: صادق سوری) (۲۹ دقیقه)
  • بی گدار (کارگردان: علیرضا دهقان) (۳۰ دقیقه)
  • بی سایگان (کارگردان: مجتبی رضایی) (۸ دقیقه)
  • عروس بلوط (کارگردان: رضا دانش پژوه) (۱۸ دقیقه)
  • نازگل (کارگردان: محمدرضا دهستانی) (۲۴ دقیقه)

 

فیلمهای منتخب بخش صد ثانیه ای (با موضوع ویژه جشنواره)

  • چرخ (کارگردان: محمدحسین ساعی منش)
  • محله ما (کارگردان: وحید مباشری)
  • نخ آخر (کارگردان: مجتبی نوربخش)
  • از پشت روزن ها (کارگردان: مجید نجاتی)
  • گمشده (کارگردان: آرمین پورمحمد)
  • جادوی عشق (کارگردان: جعفر صیادی)
  • شیر سیاه (کارگردان: رضا قاضی)
  • هویت (کارگردان: مهدی پورپیله کش)
  • چرخ دنده های کاغذی (کارگردان: سمیرا حضرتیان)

 

فیلمهای منتخب بخش تجربی

  • بالین (کارگردان: احسان شادمانی) (۱۲ دقیقه)
  • یک آن (کارگردان: مهرداد سهامی) (۱۵ دقیقه)
  • مخلوق (کارگردان: مهراد شاهی) (۵ دقیقه)
  • ضد نور (کارگردان: مجتبی کوه کن) (۱۶ دقیقه)
  • گژدین (کارگردان: سجاد بیگی پور ) (۶ دقیقه)
  • آرکهام (کارگردان: مهدی شمعی) (۱۱ دقیقه)

فیلمهای منتخب بخش داستانی

  • چوبها (کارگردان: آناهیتا هوشان) (۲۰ دقیقه)
  • مثل بچه آدم (کارگردان: آرین وزیردفتری) (۲۰ دقیقه)
  • روک (کارگردان: آبتین شمیلی) (۲۸ دقیقه)
  • ذبح (کارگردان: آکو زند کریمی و سامان حسین پور) (۱۳ دقیقه)
  • آتو (کارگردان: محمدرضا امین آبادی و امیرحسین شاکری) (۱۸ دقیقه)
  • روز بی پایان (کارگردان: آرمین سعیدی) (۱۳ دقیقه)
  • لحظه آخر (کارگردان: جابر نوری) (۷ دقیقه)
  • یخ مردگی (کارگردان: حامد امیری) (۱۷ دقیقه)
  • آقای خواب (کارگردان: حمیدرضا ارجمندی و سعید جعفری) (۲۳ دقیقه)
  • دشنام پست آفرینش (کارگردان: شاهین علیخان پور) (۳۰ دقیقه)
  • No Files (کارگردان: رامین محمدیار) (۱۷ دقیقه)
  • سلاخ (کارگردان: رسول ایرانزاد) (۷ دقیقه)
  • زندگی شیرین (کارگردان: مصطفی یوسفی) (۲۷ دقیقه)
  • تشریح (کارگردان: سیاوش شهابی) (۲۰ دقیقه)
  • شیپور (کارگردان: محمدرضا سیف و ابوذر مرجانی ) (۲۶ دقیقه)
  • سازاق (کارگردان: علیرضا سلمانپور) (۲۴ دقیقه)
  • چرخ (کارگردان: فرید حاجی) (۳۰ دقیقه)
  • سایه (کارگردان: فرید متین) (۱۴ دقیقه)
  • منهای یک (کارگردان: مونا محمدیاری) (۱۱ دقیقه)
  • همسایه ( کارگردان: نوید زارع) (۱۵ دقیقه)
  • همسنگر (کارگردان: مسعود سهیم پور معرفی) (۹ دقیقه)

 

فیلمهای منتخب بخش ویژه جشنواره (اعتیاد و آسیبهای اجتماعی)

  • آرزوی گمشده (مستند / کارگردان: اعظم مرادی) (۳۰ دقیقه)
  • انتهای بلوار (داستانی / کارگردان: محمدحسین ساعی منش ) (۸ دقیقه)
  • خمره (داستانی / کارگردان: نیما سرایی) (۱۵ دقیقه)
  • زحل (داستانی / کارگردان: نسرین محمدپور) (۷ دقیقه)
  • رهن فروش اجاره (داستانی /کارگردان: شبیر موسوی ) (۱۲ دقیقه)
  • فردا (داستانی / کارگردان: قاسم عبدالهی) (۲۰ دقیقه)
  • چرخ (داستانی / کارگردان: فرید حاجی) (۳۰ دقیقه)
  • لحظه آخر (داستانی / کارگردان: جابر نوری) (۷ دقیقه)

 

هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان کشور (امید) از ۷ لغایت ۱۱ اردیبهشت در تالار حکمت دانشگاه شیراز برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *