فراخوان هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) اعلام شد

هشتمین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) با هدف شناسایی، حمایت، تقدیر و پرورش استعدادهای درخشان حوزه فیلم و عکس و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین دانشجویان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه فرهنگی و هنری، در هفته اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه شیراز و با همکاری ستادمبارزه با مواد مخدر برگزار می شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره؛ هشتمین دوره جشنواره فیلم و عکس دانشجویی در دو موضوع آزاد و ویژه، در چهار بخش فیلم کوتاه، فیلم های صد ثانیه ای، فیلمنامه و عکس برگزار می شود.

به سبب اهمیت پرداختن به موضوع پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و سایر آسیب های اجتماعی با استفاده از زبان هنر، این موضوع در قالب بخش ویژه جشنواره هشتم قرار گرفته است.

تمامی دانشجویان دانشگاه های کشور و همچنین دانش آموختگانی که بیش از یک سال از اتمام از تحصیلشان نگذشته باشد می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.omidfestival.ir فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و کد رهگیری دریافت نمایند. آخرین مهلت ثبت آثار: ۴ اسفندماه ۱۳۹۷ و آخرین مهلت ارسال فیلم، عکس، فیلمنامه: ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۷ خواهد بود.

هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید)، هفته اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می شود.

9 پاسخ
 1. زهرا
  زهرا says:

  سلام میشه فیلمنامه با موضوع آزاد ارسال کنیم؟
  یا قسمت فیلمنامه فقط با موضوع آسیب مواد مخدر هست؟

  • مدیریت
   مدیریت says:

   با سلام
   در قسمت فیلم نامه متاسفانه موضوع آزاد وجود ندارد و فقط با موضوع “اعتیاد و آسیب های اجتماعی” امکان ثبت آثار وجود دارد.

 2. ایمان
  ایمان says:

  سلام . من داخل سایت فیلمم رو آپلود کنم کافیه؟ یا باید بعد از آپلود ، فایل اصلی فیلم رو پست کنم شیراز ؟

  • مدیریت
   مدیریت says:

   با سلام
   همانطور که در دستور العمل جشنواره ذکر شده، ابتدا اطلاعات فیلم به همراه دو قطعه عکس از صحنه ی فیلم را در سایت بارگزاری میکنید و سپس کد پیگیری دریافت میکنید.
   و بایستی فیلم اصلی را از طریق پست به جشنواره ارسال کنید.

   فیلم باید به صورت فایل دیتا روی DVD به دبیرخانه جشنواره ارسال شود. کد رهگیری که پس از ثبت نام در سایت داده می شود باید روی DVD به همراه نام فیلم ساز، شماره همراه و نام فیلم و مدت زمان آن بصورت خوانا نوشته شود.

  • مدیریت
   مدیریت says:

   با سلام
   در بخش دستورالعمل جشنواره ذکر شده :

   دبیرخانه جشنواره :شیراز ، میدان ارم، دانشگاه شیراز ، ساختمان معاونت فرهنگی اجتماعی، طبقه سوم، اتاق ۳۰۵ شماره تماس ۰۷۱۳۶۲۶۹۳۲۱ کد پستی ۷۱۹۴۶۸۵۳۹۹

  • مدیریت
   مدیریت says:

   با سلام
   آخرین مهلت ثبت آثار، آخرین تاریخی هست که میتونید در سایت ثبت نام کنید و اثر خودتون رو ثبت کنید.
   برای آثار ویدیویی شما بایستی ویدیو خودتون رو بر روی دیسک به دبیرخانه جشنواره ارسال کنید. که آخرین مهلت ارسال در رابطه با این موضوع هست.

دیدگاه ها غیر فعال است.